Shefi i Komisariatit dhe një punonjës bashkie me Covid te Ura Vajgurore, të infektuar edhe 4 arsimtarë, një nxënës e një dentist në Berat

Ura Vajgurore

Raste të reja me Covid janë shënuar sot në Berat dhe te Ura Vajgurore.

Report Tv mëson se është infektuar shefi i komisariatit dhe një punonjës bashkie të Ura Vajgurore.

Në Berat të prekur me Covid janë një mësues te Bab Duda, 1 nxënës te Ajet Xhindole, 3 edukatore te 10 Korriku dhe një dentist.

Në të gjithë vendin ditët e fundit janë shtuar rastet e të prekurve me Covid.


Lajmi kryesor:

Spitalet të tejmbushur/ 5 humbje jete nga Covid dhe 273 raste të reja në 24 orët! Preket laborantja në Gjirokastër, 4 arsimtarë e një nxënës në Berat


Be.K./I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Covid-19, a e përballojmë dot një mbyllje të dytë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

31 Pasgoditje, 152 të plagosur