Sherr brenda lokalit në Sarandë, plagoset me thikë një person! Shpallet në kërkim autori 38 vjeçar

Sherr brenda lokalit në Sarandë, plagoset me thikë një person! Shpallet në kërkim autori 38 vjeçar

Foto ilustruese

Një 38 vjeçar në Sarandë i identifikuar si E.G, është shpallur në kërkim nga policia pasi ka plagosur me thikë 43 vjeçarin S.N brenda një lokali.

Fatmirësisht i plagosuri ndodhet jashtë rrezikut për jetën dhe aktualisht po merr mjekimin e nevojshëm në spitalin rajonal. Sipas detajeve të dhëna nga policia, konflikti mes dy personave ka ndodhur për motive të dobëta.

Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje ku po hetohen të gjitha pistat për arrestimin e agresorit 38 vjeçar i cili u arratis nga vendngjarja pasi plagosi 43 vjeçarin. 

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A është i drejtë vendimi për të shtyrë Komisionin Hetimor për ‘McGonigal’?×

Lajmi i fundit

Vuçiç konfirmon krizën në koalicionin qeverisës në Serbi: S’kam besim te partia e Daçiç

Vuçiç konfirmon krizën në koalicionin qeverisës në Serbi: S’kam besim te partia e Daçiç