Korçë- Sherr me kaçavida mes dy shoferëve të furgonëve për orarin e nisjes, plagoset njëri prej tyre

Korçë- Sherr me kaçavida mes dy shoferëve të furgonëve për orarin e nisjes, plagoset njëri prej tyre

KORÇË- Një sherr mes dy shoferëve të furgonave në qytetin e Korçës ka përfunduar me një të plagosur.

Gazetarja e Report Tv, Gladiola Hoxha raporton se dy shoferët janë grindur për orarin e nisjes, nga ku ka agravuar deri në përdorimin e kaçavidave dhe mjeteve të tjera të ftohta, nga ku është plagosur një person. 

Nuk dihet ende identiteti i dy personave që u përfshin në sherr dhe as gjendja e të plagosurit. 

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Kafsha: 21/12/2019 21:02

  Fshatarët duhet të lene urgjent makinat e tu kthehen arave. Detyra e tyre eshte të rrinë ne fshat të punojne arrat dhe jo të shkojne ne qytet të behen shofere sepse nuk njohin normat e ligjet qe ka nje qytet. Ka 30 vjet qe fshataresia iu turr qyteteve dhe i ktheu ata ne baj ga!

  Përgjigju
 • Torrollaku: 21/12/2019 16:21

  Gjithmone sherret behen me :grushta,vegla te ftohta(thike,kacavide,shkopij) dhe me arme.Kjo ndodh tek njerez me te meta mendore,ai qe gjykon shmanget dhe kjo nuk tregon frike por zgjuarsi.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)