Dy persona në Lezhë thyejnë karantinën për t'u konfliktuar për pronën, një i plagosur...autori shoqërohet në polici (VIDEO)

LEZHË- Dy persona në qytetin e Lezhës kanë thyer karantinën për t'u konfliktuar, sherr i cili ka përfunduar deri në përdorimin e sendeve të forta.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në qytetin e Lezhës, ku një person ka mbetur i plagosur pasi është goditur me sende të forta. Nga raportimet paraprake mësohet se ngjarja ka ndodhur për motive pronësie.

I plagosuri është dërguar me urgjencë në spital, e ndërsa autori, identiteti i të cilit nuk dihet ende, është shoqëruar në polici. Sipas Aktit Normativ që ka hyrë në fuqi, dy personat rrezikojnë të gjobiten me 10 mijë lekë për shkelje të rregullave.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Tonini: 05/04/2020 15:33

  Valdana me dhembe te shtrembur nuk ka ba asqje per lagjen.mark lula.A jo veç kure ka fatekeqesi del dhe bahet e knushme.Do te ishte gezim i madh kure ajo te largohet

  Përgjigju
 • Robi: 05/04/2020 09:01

  Po shpellaret tek prona e kane mendjen dhe ne kohe lufte, i pate dje ne Durres te gjithe shpellaret bashke ne varrim

  Përgjigju
 • Kafsha: 04/04/2020 21:37

  Filluan funderrinat e fundurrinave fshatarë të fshatarëve

  Përgjigju
 • Filluan legenat Skiftere ..: 04/04/2020 21:26

  Plehrat ngelen plehra..duhet kohe per tu pastruar..

  Përgjigju
 • WTF: 04/04/2020 21:22

  Cilen pjese te rri ne shtepi nuk kuptojne keta provinciale? Njerez te pagdhendur!

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

SHBA refuzon thirrjen e Putinit për heqje të sanksioneve në këmbim të drithërave