Sherr me sende të forta në Borsh, plagoset 30-vjeçari, arrestohet një prej autorëve, në kërkim vëllai i tij

Sherr me sende të forta në Borsh, plagoset 30-vjeçari, arrestohet një prej autorëve, në kërkim vëllai i tij

Një sherr mes disa personave ka përfunduar në plagosjen e njërit prej tyre në Borsh. Sherri nisi për konflikte të çastit, ku dy vëllezër kanë goditur me sende të forta një 30-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si “Kthesa e Dashos”, në Borsh, ndërsa 30 vjeçari A. S., ndodhet në spital pas plagëve të marra nga mjetet e forta me të cilat është gjuajtur.

Për ngjarjen e arrestua Ndoc Përbibaj, 51 vjeç, si dhe u shpall në kërkim vëllai i tij, shtetasi Marin Përbibaj, 36 vjeç, të dy banues në Borsh.

Materialet në ngarkim të tyre i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë, për veprën penale “Plagosja e rëndë me dashje”, kryer në bashkëpunim.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të miratohet ligji për amnistinë fiskale deri në 2 milionë euro?×

Lajmi i fundit

John

Përleshje e dy grupeve shqiptare në aeroportin e Perugias në Itali! 8 persona të arrestuar, momenti kur qëllohen me grushta e shkelma (VIDEO)