Sherr me thika mes disa personave në Vlorë, një i plagosur (Detajet)

VLORE-Një person është plagosur me thikë pas një sherri në orët e para të ditës së sotme në rrugën Transballkanike.

I plagosuri raportohet se mbërriti në spital në orën 04:30. Gazetari i Report Tv, Armand Xhelili mëson se i plagosuri është qëlluar me thikë nga konflikti.

Policia pritet që të marrë dëshminë e të plagosurit për të zbardhur shkaqet dhe identifikuar autorët.

d.ba./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Ambasadorja e re e SHBA nis punën, a prisni zhvillime të rëndësishme në skenën politike?

Komento

Komente

 • Selenicë: 11/09/2019 10:58

  Shiko kokdhimen veru emrin vlonjateve

  Përgjigju
 • Mili: 11/09/2019 10:56

  Ore keta vlonjatet paskan lajthitur, hashoja u ka bere gjemen. Na hapen barkun vetem Vlora degjohet

  Përgjigju
 • Fredi: 11/09/2019 10:54

  Nuk bojn vlonjatet kshu gjonash. Jan profet e shenjtor. Vlonjatet jan shkencetar, lexojn gjith diten libra. Ne Vlor ka bibloteka pafund.

  Përgjigju
 • Vërllapi: 11/09/2019 10:52

  Hahahah vlonjatët, cdo ditë vlonjatë. Shtazë!

  Përgjigju