Sherr me thika mes dy familjeve në Berat, plagosen 5 persona

BERAT- Sherr me thika mes dy familjeve ka ndodhur para pak minutash, ku janë  plagosur 5 persona.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen 'Barrikadë" dhe të plagosurit janë nga të dyja familjet. Familjeve e përfshira janë Zana dhe Alibeaj dhe sipas burimeve kjo ka ka ndodhur për shkak të mbjelljes së ullinjve. Policia ndodhet në vendngjarje për të mësuar më shumë për sherrin e ndodhur. Të plagosur nga familja Alibeaj janë tre persona.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Kafsha: 06/06/2020 18:28

    Vetem Enveri djali i madh qe bëri rend e shtet u tregoi vendin minjve!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Vrasja e policit në veri, Begaj: Akti kriminal, cënim i rëndë i rendit dhe sigurisë së Kosovës

Vrasja e policit në veri, Begaj: Akti kriminal, cënim i rëndë i rendit dhe sigurisë së Kosovës