Sherr me thika në Korçë, plagosen tre të rinj

Foto ilustruese

KORCË- Sherr me thika për motive të dobëta ka ndodhur në lagjen nr. 2 në Korçë gjatë mbrëmjes së sotme.Personat me iniciale M. R., rreth 18 vjeç; R. D., rreth 21 vjeç dhe një tjetër rreth 25 vjeç, janë plagosur dhe aktualisht ndodhen në Spitalin e Korçës nën kujdesin e mjekëve.

Akoma nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore pas konfliktit me thika. Sipas policisë, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes të ndodhur në orën 21:20.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Beteja për FSHF-në, a duhet të vijojë Armand Duka të drejtojë futbollin në vend?×

Lajmi i fundit

John

Një javë pas zotimit ndaj agresionit rus në Ukrainë, Ministria e Jashtme kanadeze preket nga sulmi kibernetik