Sherr mes 3 personash në një lokal në Vlorë

Pamje pranë vendit ku ka ndodhur sherri

Një konflikt i çasti ka ndodhur sot në Vlorë pranë zonës së Aleksandrisë.

Dyshohet se tre persona janë përplasur fizikisht në një prej lokaleve të zonës, ku 2 prej tyre kanë goditur një të tretë i cili po merr mjekim në spital pas dhunës që ka marrë.

Report Tv mëson se gjatë konfliktit nuk janë përdorur sende të forta por vetëm grushte dhe shkelma.

Personi i plagosur po merr mjekim në spitalin e Vlorës dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Më pas ai bashkë me dy personat e tjerë të përfshirë në këtë sherr do merret në pyetje në komisariat për të kuptuar si ka nisur konflikti.

Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet e 25 prillit, kush nga liderët po bind më shumë Rama apo Basha?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Si në filma, i ngre kurth komandantes në bashkëpunim me shqiptarin, arrestohet polici italian Salvatore Furci