Sherr në Greqi mes dy fqinjëve shqiptarë për një magazinë, plagoset me thikë 43-vjeçari

Sherr në Greqi mes dy fqinjëve shqiptarë për një magazinë, plagoset me thikë 43-vjeçari

Foto ilustruese

GREQI- Një konflikt mes dy fqinjëve shqiptarë në Greqi për një magazinë ka përfunduar në plagosjen me thikë të një 43-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Kala Nera rreth orës 20:00. Gjatë konfliktit mes tyre, 43-vjeçari, identitetit i të cilit nuk bëhet i ditur është goditur me thikë në bark nga fqinji i tij.

Sherri mes dy shqiptarëve ka nisur ditën e djeshme, jashtë lagjes ku jetonin dhe sipas informacioneve, shkak i mosmarrëveshjes mendohet të jetë bërë një magazinë, të cilën i plagosuri dhe autori e kanë bashkërisht.

Bashkëshortja e viktimës, në gjendje paniku e ka dërguar vetë të plagosurin në spitalin e Volos, me makinën e saj.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë