Sherri mes fëmijëve 10-vjeçar kalon tek prindërit, 'plas' kallashi në Kukës! Efektivët e policisë përleshen me autorin

1613157466_6026cf4c7fc80BeharElezi.jpg

Report Tv mëson detaje të reja nga konflikti me fqinjëve pasditen e kësaj të premte në lagjen Gostil të Kukësit.

Efektivët e policisë arritën t'i heqin kallashniovin nga dora e Behar Elezit dhe më pas janë përleshur me të.

Në momentin e kapjes, Behar Elezi e kishte kallashnikovin me fishek në gojë. Konflikti kishte nisur më herët mes dy fëmijëve 10-vjeçare të të dy fqinjëve. 

Behar Elezi në gjendje të dehur  ka marrë armën e zjarrit dhe ka qëlluar në drejtim të makinës së komshiut duke dëmtuar edhe një makinë tjeter në rrugë.  


Lajmi kryesor:

Kukës/ Konflikt mes fqinjëve, arrestohet një person që qëlloi me armë zjarri! Sherri mes fëmijëve 10-vjeçarë kalon tek prindërit


E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është i pranueshëm për ju përdorimi i të dhënave personale nga një parti politike?×

Lajmi i fundit

John

Plagosja në zyrën elektorale të PD në Kavajë, arrestohen 3 autorët (EMRAT)