Sherri mes Majlindës dhe Majkut, futet në mes këngëtarja shqiptare: Mos harro se fëmija rritet...

Sherri mes Majlindës dhe Majkut, futet në mes këngëtarja shqiptare: Mos harro se fëmija rritet...

Reperi Majk, Majlinda Zeka me djalin e saj dhe këngëtarja Tringa Kay

Prej dy ditësh portalet po ‘ziejnë’ për konfliktin mes ish-modeles Majlinda Zeka dhe reperit Majk. Gjithë ‘sherrin’ e bujshëm mund ta lexoni këtu. Mirëpo në mes është futur edhe këngëtarja e re Tringa Kay. Ajo ka komentuar në statusin e Zekës, ku i ofron të gjithë mbështetjen e saj.

"Sado e poshter tregohet jeta e shume e shume here na mbeshtet per muri kurre mos harro qe femija rritet vetem me eren e nenes. Jeto e forte sic ke jetuar deri tani e permbushja krejt normat Roanit se ate e fali Zoti engjell,”- komenton Tringa.

Komenti i Tringas 


Lajmi kryesor:

“Nuk më lë të shoh djalin”, Majlinda ja numëron Majkut në publik: Mohove atësinë, si do t’i përgjigjesh nesër?!


  • Sondazhi i ditës:

    Vritet polici në Kosovë, a po reagojnë si duhet ndërkombëtarët ndaj Serbisë×

Lajmi i fundit

Dëshmia e rrallë e ish-policit, që u mbajt 20 orë peng nga Xhevdet Mustafa

Dëshmia e rrallë e ish-policit, që u mbajt 20 orë peng nga Xhevdet Mustafa