POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Sherri në Kuvend në FOTO/ Çfarë s'u pa nga debati, Balla-Xhafaj kokë më kokë

Shqiptarja.com sjell në foto atë që po ndodh sot në Kuvendin e Shqipërisë. Seanca e sotme, që ende po vijon, paradite ka qenë mjaft e nxehtë me debate dhe akuza të forta mes shumicës dhe opozitës. Mes fotove që tërheqin vëmendjen është edhe biseda kokë më kokë mes Xhafajt dhe Ballës, ndërsa nuk dihet se për cfarë. Kujtojmë që dje, Xhafaj doli kundër shumicës për ndryshimet e rregullores së Kuvendit, pasi i konsideroi ndryshimet e shpeshta si jo efektive (lexo këtu).


Lajmi kryesor:

Kuvendi/ Basha: Shqipërisë nuk do i hapen negociatat në qershor! Balla: Je anti-shqiptar


Ora 13:35
Sherri në Kuvend në FOTO/ Çfarë s'u pa nga debati, Balla-Xhafaj kokë më kokë

Xhafaj - Balla duke biseduar

1 / 19

Berisha i jep dorën Genc Pollos

2 / 19

Xhafaj i shkon Ballës

3 / 19

Berisha dhe Salianji

4 / 19

Flamur NOka

5 / 19

Kuvendi mban 1 minut heshtje për ish-sekretarin e presidencës Aleksandër Flloko

6 / 19

Arben Ahmetaj

7 / 19

Lulzim Basha

8 / 19

Lleshaj dhe Braçe duke biseduar

9 / 19

Spiropali dhe Xhacka duke biseduar

10 / 19

Lulzim Basha sot në kuvend

11 / 19

Lleshaj gjatë fjalës në kuvend

12 / 19

Lulzim Basha sot në kuvend

13 / 19

Kryemadhi sot gjatë fjalës në kuvend

14 / 19

Berisha sot gjatë fjalës në kuvend

15 / 19

Berisha sot gjatë fjalës në kuvend

16 / 19

Berisha sot gjatë fjalës në kuvend

17 / 19

Ministrja e Shendetesise Ogerta Manastirliu sot para seances ne kuvend

18 / 19

Fino dhe Brace sot para seances ne kuvend

19 / 19
d.ba.//Shqiptarja.com
Komento