Shfrytëzoi 32-vjeçaren për prostitucion jashtë shtetit, në pranga i riu nga Berati

Foto ilustruese

Një 28-vjeçar ka rënë në prangat e policisë për shfrytëzimin e një vajze për prostitucion.

I riu me iniciale A.K. 28 vjeç ka shfrytëzuar një 32-vjeçare për një periudhë 5 mujore për prostitucion jashtë shtetit.

"Arrestohet shtetasi me iniciale A. K., 28 vjeç, banues në Berat. Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi dyshohet se për një periudhë 5-mujore ka shfrytëzuar për prostitucion jashtë shtetit një shtetase 32 vjeçe" - njofton policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprat penale "Plagosja e rëndë me dashje" dhe "Ndërtim i paligjshëm".

E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A vijojnë shqiptarët të mos jenë të ndërgjegjshëm për rrezikun nga Covid-19?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Videolajm/ Në prag të pavarësisë, të rinjtë e FRESSh vendosin 700 flamuj kombëtar në qendër të Sarandës në kujtim të viktimave COVID