Shkarkohet nga detyra kreu i IKMT, shkak bëhet një hotel që kishte probleme me dokumentacionin

Shkarkohet nga detyra kreu i IKMT, shkak bëhet një hotel që kishte probleme me dokumentacionin

Simbol Pazaj

Kreu i IKMT në Vlorë është shkarkuar nga detyra.

Simbol Pazaj duket se është larguar për shkak të një hoteli në Dhërmi që kishte probleme me dokumentacionin.

Ende nuk dihet se kush do ta zëvendësojë.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Gjyshi: 22/05/2023 19:18

  Aty të ngordhin.

  Përgjigju
 • Asnjanës: 21/05/2023 10:54

  Saliun e urrej per 1000 te zeza ,por një gjë e ka thënë të saktë që PS është një sekt intrigantësh e ku**** !!!

  Përgjigju
 • Leonard: 21/05/2023 08:56

  Ky tip maskarai ,,legeni,, e njeh e gjithë Vlora është zgjedhur anëtar i Këshillit Bashkiak,Si ky tipi jamë zgjedhur gjysma e Anëtarëve ,Pritet të vej kryetar diku tjetër,,Kështu vepron Rilindja,,I riciklon hajdutët.

  Përgjigju
 • Iris: 21/05/2023 02:42

  Vetem per nje hotel ne Dhermi?! Po ai pallati pa leje tek Uji i Ftohte ku pesoi aksident ai punetori i ndertimit qe ra nga lartesia para disa ditesh?!

  Përgjigju
 • Vlora: 20/05/2023 23:08

  Po ku I gjejn keta,se shpejti vlora do behet vendi mafjes

  Përgjigju
 • Zyrtari IKMT Vlore: 20/05/2023 21:59

  Une habitem si e paskan bërë kryetar IKMT një ordiner si ky ,ky për skafist bashkë me vëllezërit e tij eshte njohur plus dhe ndertimin pa leje qe ka bërë te ish fabrika e orizit ,për mos të folur kur ishte kryetar komune që ishte simbol I hajdutërisë. Thjesht I kaloni ne filtër pasurin dhe do shikoni se cfar mut burri eshte. Uroj qe fakti që bënte lëpirsin në fushatën e Ermal Dredhës mos ta ndihmoj legenin!!!

  Përgjigju
 • I..Profka: 20/05/2023 21:51

  Bokja eshte intelektual me Vlera dhe qytetar i mire.Urojme ne nje post tjeter per kete socialist te devotshem

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Aksidenti tragjik në Itali, fjalët e para të një zjarrfikësi: Ka shumë vdekje

Aksidenti tragjik në Itali, fjalët e para të një zjarrfikësi: Ka shumë vdekje