Shkelën ligjin antiduhan, gjobiten me nga 300 mijë lekë dy lokale në kryeqytet

Foto ilustruese

TIRANË- Inspektorati Shëndetësor i Tiranës ka vijuar ndëshkimin e subjekteve që shkelin ligjin antiduhan.

Subjektet Mokador dhe New_A lounge janë ndëshkuar me nga 300.000 lekë për këtë shkelje.

Tolerancë zero për shkelësit e ligjit antiduhan nga ISHSH e qarkut Tiranë!

Inspektorati Shëndetësor i Tiranës

ke.mu./Shqiptarja.com
Komento