Shkëndijë elektrike në bodrumin e Presidencës, frikë për zjarr (VIDEO)

TIRANË- Një njoftim për shkëndijë elektrike në bodrumin e Presidencës ka vënë në lëvizje forcat zjarrfikëse të kryeqytetit.

Mësohet se Garda e Republikës ka kërkuar praninë e zjarrfikësve si masë paraprake, për të parandaluar një zjarr të mundshëm.

Pas konstatimit dhe zgjedhjes së problemit zjarrfikësit janë larguar.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Sizmi: 17/09/2019 01:42

    Eeeee, ia vune tekniken Likes...emmmmm

    Përgjigju