Shkon në 12,000 numri i të vdekurve nga tërmeti në Turqi

Shkon në 12,000 numri i të vdekurve nga tërmeti në Turqi

1675887611_62475fff66df4d57b604bcf7e6be96660511c5258b76c446fa3a54cf8a639cd97k0dU3400729042355d7H656x492CorriereWebSezioni.jpg

Numri i të vdekurve nga tërmeti në Turqi dhe Siri ka kaluar mbi 12,000. Shifra është konfirmuar nga autoritetet e të dy vendeve.

 


Lajmi kryesor:

Mbi 12.000 të vdekur nga tërmetet në Turqi e Siri! Erdogan mbërrin në rajonet më të godituara


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Lufta/ Turqia ratifikon pranimin e Finlandës në NATO! Shtëpia e Bardhë: Amerikanët duhet të largohen menjëherë nga Rusia

Lufta/ Turqia ratifikon pranimin e Finlandës në NATO! Shtëpia e Bardhë: Amerikanët duhet të largohen menjëherë nga Rusia