Shkrumbohet autobusi në Vlorë, po transportonte punonjësit e fasonerisë! Asnjë i lënduar

Autobusi që po transportonte punonjësit e një fasonerie në Vlorë është përfshirë nga flakët në autostradën Fier-Vlorë. Janë dëgjuar shpërthime dhe punonjësit kanë zbritur në kohë.

Fatmirësisht nuk ka asnjë të lënduar. Autobusi i ‘Alba Shoes’ që mori flakë në Novoselë ishte duke marrë punëtorët nga Cakrani.

5 zjarrfikëse shkuan në vendngjarje ndërsa nga pamjet duket se autobusi është shkrumbuar tërësisht.

Në përditësim...

A.M./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A i përballoni dot pushimet e verës me rritjen e çmimeve?×

Lajmi i fundit

John

Vettingu, KPK konfirmon në detyrë gjyqtaren e Lezhës! Elsa Ulliri rezultoi e pastër në të tre kriteret e verifikuara