Shoferi me ‘bishën’ luksoze tenton të shtypë dy të rinjtë në Vlorë, ata i vërsulen për ta qëlluar me thikë (VIDEO-LAJM)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Vlorë, ku një sherr mes disa të rinjve sa nuk ka përfunduar në tragjedi. Siç shihet nga pamjet e mbërritura në redaksinë e Report Tv, drejtuesi i një makinë luksoze, pas një grindje tenton të shtypë me makinë dy të rinjtë, por ato fatmirësisht janë shpëtuar nda barriera e vendosur për të ndarë rrugën nga trotuari.

Por ngjarja nuk ka përfunduar me kaq, pasi dy të rinjtë që ndodheshin jashtë i janë afruar xhamit të makinës me një thikë me qëllim që të godasin shoferin. Ky i fundit më pas është larguar, ndërsa nuk dihet ende shkaku i përplasjes mes tyre.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Loni: 15/01/2022 05:56

  Sa mbrapa qenka ai... Do ket qen I jashtem se vendali hekuri hekurosjes ku eshte... Hajde hajde prish makinen me dy laro...

  Përgjigju
 • Vlonjati: 14/01/2022 23:10

  Banditet me uniforme nuk kane mendjen tek hajdutet,drogagjinjte,kriminelet po te gjejne ndonje makine te parkuar gabim per ta masakruar me gjobe ose me para qe nuk ju mungojne per dite ketyre banditeve me uniforme,qe veç punen e shtetit nuk po bojne,po punojne privatisht per tu pasuruar me santazhe qe i bojne shofereve.shteti duhet te veje dore per keto bandit&grabitesa me uniforme.

  Përgjigju
  • @Vlonjati: 15/01/2022 00:32

   o ti qe i thua vetes Vlonjat, ne vlonjatet nuk themi* drogagjinjt *dhe as perdorim fjalen* Bojn*gjej ndonje emer tjeter se dukesh qe je malok..

 • Latitante: 14/01/2022 20:34

  Policia nderkoh duke u marre me hapje bythesh ne lungomare

  Përgjigju
 • Scutari: 14/01/2022 19:14

  Ja kështu fluturojnë me presh në bythë, kur u thoni se keni makinë bishë se normalisht edhe ai më timon bishë duhet të jetë!! Prit sa të marrë automatikun dhe jepni lajmin e dytë.....

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares×

Lajmi i fundit

Laboratori me kokainë në Frakull, GJKKO jep vendimin për 10 të pandehurit

Laboratori me kokainë në Frakull, GJKKO jep vendimin për 10 të pandehurit