Shotgun, drogë, paund, franga, lekë dhe euro, arrestohet 29 vjeçari nga Fushë-Kruja

Foto ilustruese

Një 29 vjeçar i lindur në Fushë-Krujë është arrestuar në flagrancë për veprat penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” dhe “Armëmbajtja pa leje”.

Pas marrjes së informacioneve, policia ushtroi një kontroll në ambientet e biznesit të Gresian Çelës u gjetën dhe u sekuestruan në cilësinë e provës materiale: një armë zjarri pistoletë, një shotgun, 60 gr. lëndë e dyshuar narkotike kokainë, një sasi të konsiderueshme në lekë, euro, paund, dollarë e franga zvicerane, një aparat celular dhe një automjet tip “Mercedes Benz”.

B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Klubet paralajmërojnë protesta! A jeni dakord me vendimin e Ligës së Futbollit për të përshkallëzuar bojkotin?

Komento

Komente

  • Arsen: 06/08/2020 09:56

    Qe Shqiperia te ndahet njehere e mire nga krimi dhe te pranohet ne BE, nevojitet nje bombe berthamore ne zonen e Fushe Krujes, Mamurrasit dhe Lacit. Ti zhduke njehere e mire fundrrinat e kombit shqiptar

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Vrasja e Hajdarit, avokati Beqiraj: Fatmiri erdhi në Tiranë për të marrë regjistrimin e Berishës për incidentin në mitingun në Tropojë