Shpërndante doza kokaine dhe kanabisi në lokalet e natës, arrestohet 28-vjeçari në Vlorë     

Shpërndante doza kokaine dhe kanabisi në lokalet e natës, arrestohet 28-vjeçari në Vlorë     

Lënda narkotike e sekuestruar

Një 28-vjeçar është vënë në pranga nga policia, pasi u kap duke shitur kokainë e kanabis në lokalet e natës në Vlorë.

Kokaine dhe kanabis i ndarë në doza gati për shitje iu gjetën një 28-vjecari pas një kontrolli fizik që uniformat blu i bënë, nisur nga disa dyshime dhe njoftime paraprake.

I riu dyshohet se këto doza të lëndëve narkotike i shiste dhe i shpërndante kryesisht në lokalet e natës në Vlorë.

Për pasojë  28-vjeçari më iniciale -R. S. është arrestuar në flagrancë nga policia Vlorë, e cila sekuestroi sasinë e lëndëve narkotike si dhe 1 aparat celular.

Materialet procedurale për këtë rast i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme. 

M.T/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet miratuar rezoluta anti-korrupsion e propozuar nga PS?×

Lajmi i fundit

Parashikimi i motit: E diela me shi e shtrëngat

Parashikimi i motit: E diela me shi e shtrëngat