‘Shpërthen’ Armaldo, ua thotë në sy banorëve të “BBV”: Gruaja i ka mbajtur shënim kush më ka...

‘Shpërthen’ Armaldo, ua thotë në sy banorëve të “BBV”: Gruaja i ka mbajtur shënim kush më ka...

Armaldo Kllogjeri është në dijeni të banorëve që e kanë nominuar brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”. Gjatë mbrëmjes së djeshme, Armaldo u përshëndet me banorët të cilët e përshëndetën, por nuk harroi t’i tregonte atë që kishte mësuar. Maestro tha se gruaja e tij i kishte treguar se të gjithë banorët e kishin nominuar, përveç Oltës.

“Gruaja m’i kishte mbajtur shënim kush më kishte nominuar, përveç Oltës të gjithë më kishit nominuar”- tha Armaldo.

Ndërsa Olta u shprehu se largimi i Maestros i ka lënë shumë boshllëk.

“E kam përmendur shumë. Duhet ta pranoj se largimi i tij më ka lënë shumë boshëllëk”-tha Olta.

Kujtojmë se Maestro u eliminua të shtunën, pasi ishte në televotim me Kristin dhe Luizin.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Situatë e tensionuar në veri të Kosovës, a duhet të tërhiqet qeveria Kurti?×

Lajmi i fundit

Shoqërimi drejtorit të Ujësjellësit në Shkodër, reagon Rithemelimi: Policia u bindet urdhrave politikë

Shoqërimi drejtorit të Ujësjellësit në Shkodër, reagon Rithemelimi: Policia u bindet urdhrave politikë