Shpërthen bombola e gazit në Berat, nuk ka të lënduar

Një bombol gazi ka shpërthyer në kuzhinën e katit të parë të një vile 4 katëshe në Berat. Ngjarja është regjistruar paraditen e sotme në lagjen "30vjetori" pranë një Marketi, thuhet në njoftim.

Shërbimet e zjarrfikësit kanë mundur që të fikin zjarrin dhe të shmangin përhapjen e flakëve në katet e mësipërm.

Nuk raportohet për njerëz të lënduar dhe as dëme materiale.

Banesa është në pronësi të shtetasit Gentjan Palla.

Xh.K/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Marshim me valixhe në parlament: Diaspora duhet të votojë

Marshim me valixhe në parlament: Diaspora duhet të votojë