Shpërtheu depozita që mbante 2000 litra gaz, pamjet pas shuarjes së zjarrit

Report Tv sjell pamje të tjera nga karburanti në Kombinat, ku shpërtheu në flakë depozita që mbante 2000 litra gaz (nuk dihet sa ka pasur brenda në atë moment) si pasojë e goditjes dhe çarjes së tubit nga përplasja e një motori, drejtuesi i të cilit u largua më pas.


Lajmi kryesor:

Motori përplasi depozitën! Shpërthen në flakë karburanti në Kombinat, s'ka të lënduar (PAMJET E ZJARRIT)


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)