Shpërthim me lëndë plasëse në oborrin e një banese në Mamurras

Shpërthim me lëndë plasëse në oborrin e një banese në Mamurras

Foto ilustruese

KURBIN- Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur mbrëmjen e sotme në oborrin e një banese në Mamurras, Kurbin.

Në oborrin e banesës së shtetasit Shpëtim Ndreca, ka shpërthyer një sasi e vogël e dyshuar lëndë plasëse, e cila ka shkaktuar vetëm dëme  të vogla  materiale.

Forcat e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe grupi hetimor po vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

'Më datë 15.04.2021, rreth orës 21:45, në Mamurras, Kurbin, në oborrin e banesës së shtetasit Sh.N., ka shpërthyer një sasi e vogël e dyshuar lëndë plasëse, e cila ka shkaktuar vetëm dëme  të vogla  materiale.Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor ku po vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.'- njofton policia.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Berisha-Meta e partitë e vogla bashkë për zgjedhjet vendore, a mendoni se fitojnë përballë PS?×

Lajmi i fundit

Rama publikon foton duke ngrënë nga Praga: Kur mbarojnë takimet edhe bufeja

Rama publikon foton duke ngrënë nga Praga: Kur mbarojnë takimet edhe bufeja