Shpërthimi në Vlorë, dalin pamjet nga shtëpia e 69 vjeçarit

Report tv siguron pamjet e shpërthimit të shtëpisë së 69 vjeçarit në Vlorë.

Siç shihet në video dëmet nuk janë të mëdha. Lënda plasëse i është vendosur në derën e jashtme të shtëpisë.


Lajmi kryesor:

I vihet tritol shtëpisë së 69 vjeçarit në Vlorë, flet pronari: Menduam se ishte tërmet, s'kam konflikte me askënd


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A vijojnë shqiptarët të mos jenë të ndërgjegjshëm për rrezikun nga Covid-19?×

Lajmi i fundit

John

VIDEO+FOTO: Akuzat ndaj Xhaçkës, Imami i vuri në dizpozicion Zajmina Vasjarit dy helikopterët e Ushtrisë dhe ambientet sekrete për një videoklip