Shpërthimi i makinës/ Kaos në urën e Selitës, njerëz të grumbulluar e të frikësuar (FOTO-VIDEO)

Shpërthimi i makinës/ Kaos në urën e Selitës, njerëz të grumbulluar e të frikësuar (FOTO-VIDEO)

1600190881_shperthimingalarte.jpg

Shpërthimi i tritolit të makinës  mbrëmjen e sotme ka krijuar kaos në urën e Nisharakut, e njohur ndryshe si ura e Selitës. Njerëz të grumbulluar dhe të frikësuar janë shfaqur.


Lajmi kryesor:

Atentat me tritol makinës së vëllait të Tonin Gjinit i vrarë një vit më parë! Të plagosur dhe dy kalimtarë, një 14 vjeçar dhe një italian. Pamjet e atentatit (VIDEO)


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Kurti dënon sulmin ndaj Trump: Mosmarrëveshjet politike në demokraci duhet të shprehen përmes fjalës dhe protestës

Kurti dënon sulmin ndaj Trump: Mosmarrëveshjet politike në demokraci duhet të shprehen përmes fjalës dhe protestës