VIDEOLAJM/ ‘Shpëtoi’ nga flakët, pastrohet ajri në tunelin e Kalimashit

Një panoramë krejt ndryshe nga nata e kaluar na shfaqet këtë mëngjes në tunelin e Kalimashit, i cili dje ishte “pushtuar” nga flakët. Sot ajri është më i pastër dhe nuk vihet re tymi mbytës që ishte përhapur gjithandej mbrëmjen e kaluar.


Lajmi kryesor:

Zjarri në Kukës, problematike vatra në Lakun e Thive, rrezikohen 5 banesa! Nis ndërhyrja nga toka dhe ajri! Shuhen gjatë natës flakët mbi tunelin e Kalimashit


  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Vranë njëri-tjetrin në Kavajë, sherri mes dy 43-vjeçarëve nisi me fjalët: Pse më sheh ashtu

Vranë njëri-tjetrin në Kavajë, sherri mes dy 43-vjeçarëve nisi me fjalët: Pse më sheh ashtu