Shqetësohet Belind Këlliçin, dyshon se e përgjojnë: Më nxehet telefoni, s’më kishte ndodhur ndonjëherë (VIDEO)

Belind Këlliçin, kandidatin e Sali Berishës për Bashkinë e Tiranës, i cili nga dje nuk është më as pjesë e grupit parlamentar të PD-së, duket se po e zënë paranojat.

Në një emision televiziv, Këlliçi ka thënë dje i shqetësuar se i nxehet celulari dhe kjo i ka ndodhur për herë të parë në jetë. Madje ai u shpreh se ka dyshime se e përgjojnë.

“Më nxehet telefoni, nuk e marr vesh se çfarë më ndodh me telefonin. Dikush që kam në tavolinë, më thotë se mund të jetë vënë edhe në përgjim, qenkan metodat e reja…”, tha ai.

 

G.MO/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • mekaniku: 13/01/2023 00:25

  hidhi uje belind qe te ftohet,,,,ose antifrizz se tani eshte dimer dhe ka nevoje....

  Përgjigju
 • Iris: 12/01/2023 02:30

  Bateria eshte shkaktari,pas 2-3 vjet perdorim,u duhet nderuar.Kur e jep sinjalin e baterise si te karikuar plotesisht e megjithate ne mes jep shenjen e rrufese',ose kur ckarkohet shpejt jane disa nga shenjat karakteristike,nxehja eshte vetem fillimi i fundit.

  Përgjigju
 • Haha: 11/01/2023 13:31

  Po kush pjerdh per ty o jevg?

  Përgjigju
 • It expert: 11/01/2023 12:32

  O rrot kari ,telefonat kan procesor nqs e perdor cdo minute dhe do nxehet ,plus shiko dhe baterin se mos ka filluar dhe bie ne masë brenda vet o gje e trashe!!

  Përgjigju
 • Kellic: 11/01/2023 12:01

  Uninstal pornhub dude and clear ur fk cookies.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Basketboll/ Teuta mposht Tiranën dhe merr kreun, Besëlidhja kërcënon durrsakët! Vllaznia s'di të fitojë

Basketboll/ Teuta mposht Tiranën dhe merr kreun, Besëlidhja kërcënon durrsakët! Vllaznia s'di të fitojë