Shqipëria përgatitet kundër Francës, kuqezinjtë stërviten në 'shtëpinë e re'

Kombëtarja shqiptare stërvitet në ''Air Albania Stadium''

Shqipëria ka kryer stërvitjen e parë të saj në ''Air Albania Stadium'' apo shtëpinë e re të saj. Kuqezinjtë ia lanë Francës ta shkelë e para tapetin dhe nën ndriçimin LED të stadiumit ka kryer një seancë stërvitore.

Shqipëria do të tentojë nesër të inaugorojë me sukses stadiumin e ri me një fitore dhe pse edhe një barazim ndaj kampionëve të botës mund të konsiderohet pozitiv. Kurse Franca e ka të qartë synimin e saj, tre pikë. 


Lajmi kryesor:

Debutimi në stadiumin e ri, Hysaj: Ishalla me fitore, Deschamps: Vijmë për të siguruar vendin e parë


a.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vrasje, atentate, plagosje! A ju duket shqetësuese situata kriminale në vend?×

Lajmi i fundit

John

E gjithë Delvina në zi për vdekjen e të miturit, Rama anulon vizitën