Shqiptari dhe bullgarja kapen në Kapshticë me 25 mijë euro të fshehura në trup (FOTO)

Një 46 vjeçar nga Memaliaj dhe një vajzë nga Bullgaria 31 vjeçe, të cilët udhëtonin me mjetin e tyre janë vënë në hetim në Kapshticë, pasi janë kapur me një shumë prej 25 mijë eurosh të padeklaruara.

Sipas policisë dy të proceduarit i kishin fshehur paratë në trup dhe nuk e kishin deklaruar para autoriteteve.

E.L./G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pengmarrja e Jan Prengës, a po bëhet trafikimi i lëndëve narkotike burim vrasjesh?

Komento