Shtatë vajza të mitura përleshen në Greqi, një prej tyre plagos me thikë dy të tjera! Njëra në gjendje të rëndë

Policia greke

Në Greqi, vetëm pak minuta më parë, një sherr vajzash minorene ka degjeneruar në dhunë dhe madje plagosje me thikë.

Mediat greke raportojnë se 7 vajza rreth moshës 15-vjeç janë përplasur për shkak të xhelozisë. Njëra prej vajzave ka plagosur dy shoqe të saja, njëra është plagosur në këmbë ndërsa tjetra ka marrë plagë në bark dhe ndodhet në gjendje të rëndë.

Policia shkoi në vendin e ngjarjes duke vënë në pranga autoren e ngjarjes, e cila u dërgua pranë departamentit të të miturve.

 

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

Ndërroi jetë nga asfiksia e gazit, 50-vjeçarja ishte larguar nga banesa në Tiranë dy ditë më parë, i biri bëri kallëzim në polici