Shkrumbohet shtëpia në Shkodër, shpëton për mrekulli e moshuara, jetonte e vetme (VIDEO)

SHKODËR-Një banesë është shkrumbuar në lagjen 'Qemal Stafa' në qendër të qytetit, ndërsa një e moshuar ka shpëtuar mrekullisht,pasi ndodhej e vetme në banesë. Shkak i zjarrit mendohet se ka qenë një shkëndijë elektrike.

Report Tv sjell pamjet nga vendi i ngjarjes dhe momentin kur i jepet ndihma e parë të moshuarës. Sot u shënua një ngjarje e rëndë në Këlcyrë, kur një i moshuar që jetonte i vetëm u dogj në banesë si pasojë e zjarrit.
 

1578566096_shkodra.jpg

Momenti kur i jepet ndihma se moshuares

d.ba./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A do i kërkoni presidentit Meta shpërndarjen e parlamentit?

Komento