Shumë të dashuruar, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nuk shkëputen dot nga njëri-tjetrin, filmohen së bashku në jahtin luksoz

Shumë të dashuruar, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nuk shkëputen dot nga njëri-tjetrin, filmohen së bashku në jahtin luksoz

Këngëtarja Jennifer Lopez dhe aktori Ben Affleck

Këngëtarja Jennifer Lopez dhe aktori Ben Affleck po udhëtojnë nëpër Europë, me jahtin 130 milion dollarë duke vijuar festën e 52-vjetorit të J.Lo.

Çifti janë ndaluar për një darkë romantike në Nerano të Italisë, ku janë fotografuar tejet të lidhur me njëri-tjetrin. Që nga dita e ribashkimit të tyre, Ben Affleck dhe Jennifer Lopez, kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave.

1/4
M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Java e fundit e Kuvendit, PS e opozita në limite për ndryshimet e Kodit Zgjedhor! Palët ende në diskutime

Java e fundit e Kuvendit, PS e opozita në limite për ndryshimet e Kodit Zgjedhor! Palët ende në diskutime