Si është partneri i saj në shtrat? Rita Ora i përgjigjet pyetjes pikante me dy fjalë

Si është partneri i saj në shtrat? Rita Ora i përgjigjet pyetjes pikante me dy fjalë

Taika Waititi dhe Rita Ora

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora prej muajsh po shijon romancën e saj me Taika Waititin, krah të cilit duket mjaft e lumtur dhe e plotësuar.

Elementët që përbëjnë një çift të lumtur dhe jetëgjatë janë të shumtë, çdo takim i dy personave është unik, ashtu sikurse është edhe dashuria apo historia e tyre, por bashkëjetesa në çift lidhet edhe me pasjen e një jetë seksuale të shëndetshme.

Pikërisht për këtë ka folur këngëtarja e njohur shqiptare, e cila bëri një koment pikant për partnerin e saj.

Në daljen e saj të fundit për emisionin e Andy Cohen, yllit të popit iu kërkua të përshkruante me një fjalë personazhe të ndryshëm.

Duke prezantuar lojën ‘Cila është aura e tyre?’, Ritës dhe shokut të ftuar Diplo iu kërkua të përshkruanin me radhë miqtë e tyre në shoëbiz.

Kur fytyra e Taikës shkëlqeu në ekran, Rita dukej paksa e turpëruar, përpara se të gjente fjalët e duhura: “Vetëm… vetëm… zoti i seksit“.

ë pas këngëtarja e kaloi këtë moment pikant me një buzëqeshje dinake në fytyrë.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora dhe regjisori Taika Waititi, u martuan verën e kaluar, në një ceremoni private ku të pranishëm ishin vetëm tre persona dhe vetëm në përvjetorin e tyre të parë artistja ka ndarë fotot e saj nga dasma, e veshur me fustanin e nusërisë.

Në janar, Rita konfirmoi thashethemet se ajo dhe regjisori i lindur në Zelandën e Re, 47 vjeç, u martuan ndërsa promovonte videoklipin e saj me temën e dasmës “You Only Love Me” dhe tregonte unazën e saj të shtrenjtë të fejesës prej smeraldi.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të marrë fund kaosi në kuvend?×

Lajmi i fundit

Mbretëria e Bashkuar/ Dënohen me 12 vite burg 2 shqiptarë, u pikasën nga policia pasi hodhën kokainën vlerë 50 mijë paund nga dritarja

Mbretëria e Bashkuar/ Dënohen me 12 vite burg 2 shqiptarë, u pikasën nga policia pasi hodhën kokainën vlerë 50 mijë paund nga dritarja