Si mund t'i besosh dokrrave të të dyve?! Rama: Koha për t'i 'varur teneqen' Bashës dhe Berishës! Të shpëtojmë opozitën

 

Në fund të komunikimit të tij me demokratët në Facebook, Kryeministri Rama tha se e ka të vështirë ta kuptojë se si mund që dikush të besojë se Basha po mbron orientimin euroatlantik të PD dhe Berisha po mbron dinjitetin njerëzor me çekiç.

"Është koha miqtë e mi demokratë për tu ndarë nga kjo politikë, për t'iu varur teneqenë të dyve këtyre personave. Për mua kjo nuk është ccështje votash por një thirrje realisht për të shpëtuar institucionin e opozitës. Shpresoj që të gjenden forca për ta ccarë këtë situatës. Unë jam këtu për të ndihmuar si duhet", përfundoi Kryeministri.


Lajmi kryesor:

Sulmi në PD, Rama në bisedë me demokratët: Të huaj më telefonuan, të shokuar nuk e besonin! Unë përfitues? Ngjarja godet vendin! Mund të kishte gjakderdhje (VIDEO)


K.T./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)