Si rrallëherë, Rudina Hajdari publikon foto me bashkëshortin e saj

Si rrallëherë, Rudina Hajdari publikon foto me bashkëshortin e saj

Rudina Hajdari me familjen

Deputetja Rudina Hajdari ka publikuar foto me bashkëshortin e saj gjatë pushimeve verore. Si rrallë herë deputetja ka vendosur të ndajë një pjesë nga jeta e saj personale.

Pavarësisht se shpesh herë është e rezervuar në lidhje me jetën e saj bashkëshortore, Hajdari ka postuar një foto teksa po shijon një drekë me bashkëshortin dhe vajzën e saj.

Deputetja ka studiuar dhe jetuar për shumë vite në SHBA, ndërkohë që bashkëshorti i saj Muçjon Demiraj vazhdon të jetojë atje, ku ka dhe kompaninë e tij në fushën e investimeve.

Rudina Hajdari me bashkëshortin dhe vajzën

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • LORA: 18/08/2020 09:35

  Ku eshte lajmi ketu?

  Përgjigju
 • Vlora: 18/08/2020 09:31

  A e di kjo me cfare lekesh ka studiur ne Amerike? Me leke krimi, me nxjerrjen nga burgu te kriminelve, te hajduteve. Kjo duhet te largohet urgjentisht nga politika, dhe te mos te duket me ne paralament,ne qoftese i ka ngelur nje fije morali.

  Përgjigju
 • Korca: 18/08/2020 08:36

  Secili person gjykohet per veprimet e veta, jo te prinderve qe si zgjedhim dot. Rudina ka demostruar vullnet, qendrueshmeri, transparence, pavaresi ashtu, me ate naivitetin e saj. Nuk duhet te mbeshtesim me figura burrash karizmatik qe i hypin ne kurriz ketij vendi dhe vetem me tevolucion i haq qafe.

  Përgjigju
 • Shaban: 18/08/2020 08:33

  cfare mendimi ka deputetja per gjykatesen me me 1 milion dollare te deklaruara dhe te pajistifikuara???

  Përgjigju
 • Tir: 18/08/2020 07:17

  Jam dakort me Benin( komentuesin). Pas telendisjes se Fatmira Hajdarit ajo menjehere duhet te largohej nga syte kembet e jo me te jete deputete.Piiika ne inteligjencen e saj qe mbush portalet me humor nga “ oratoria” e saj

  Përgjigju
  • Biku: 18/08/2020 10:04

   Pse ku i gjeti leket kjo per tu arsimuar ne usa dhe per te dal aty ku eshte?Duke punuar si kamariere?dardha nen dardhe bje o Arber. Q-qeni Ç-çekiçi

  • Arbëri: 18/08/2020 08:36

   Qfar ironie... Qfar zilie, po q’ka lidhje kjo me maman dhe të bëmat e mamas...???

 • Ben: 18/08/2020 02:32

  Sa reklame i beni kesaj pipiruqes, nuk e kuptoj.Kjo do te behet protogoniste kot,bashke me ndihmen e medias.Perveç se eshtee bija e dy njerzve me vese,nena super injorante dhe super hajdute,babai s'ka nevoje per koment,kjo nuk eshte per gjë,megjithese mundohet per protogonizem politik.

  Përgjigju
 • Iris: 18/08/2020 01:23

  Shume cift I bukur,familje shume e mire!

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Mospjesëmarrja në zgjedhje është tradhti

Mospjesëmarrja në zgjedhje është tradhti