Si u arrestua mjeku te Trauma, e futi ‘në kurth’ agjenti i infiltruar, i ofroi para

 

Për mjekun Fitim Marku kishte pasur shumë denoncime se merrte para dhe kjo ka bërë që policia ta monitoronte deri në momentin e prangosjes.  

Në spital është futur si pacient një agjent i infiltruar, i cili i ofroi mjekut shumën prej 20 mijë lekësh, të cilën ai nuk e ka refuzuar.


Lajmi kryesor:

Pranga mjekut reanimator te 'Trauma', mori 20 mijë lekë nga agjenti i infiltruar si pacient! VIDEO kur prangoset në spital! Shoqërohen dy të tjerë


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket e drejtë kërkesa e pedagogëve për rritjen e pagës?×

Lajmi i fundit

Takuan Begajn për datën e 'vendoreve 2023', Alibeaj: Të bëhen një orë e më parë, t'u japim të drejtën shqiptarëve të votojnë

Takuan Begajn për datën e 'vendoreve 2023', Alibeaj: Të bëhen një orë e më parë, t'u japim të drejtën shqiptarëve të votojnë