Situata nga bora në Kukës, borëpastrueset në terren për pastrimin e rrugëve

Pas dy ditëve me reshje intensive bore, situata nga moti i keq në Kukës është përmirësuar. Në Kukës borëpastrueset po punojnë për normalizimin e qarkullimit në rrugët e Shishtavecit si dhe në rrugën Kukës-Bishtricë.


Lajmi kryesor:

Reshjet e borës ia lënë radhën ngricave, në Dibër shënohet temperatura -13° C! Hapet bypass i Qafë-Murrizës në rrugën e Arbrit


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Në Shqipëri do të prodhohen municione për Ukrainën, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Aksidenti me vdekje te Rruga e Kombit, Apeli shpall të pafajshëm drejtuesin e mjetit, e liron nga qelia

Aksidenti me vdekje te Rruga e Kombit, Apeli shpall të pafajshëm drejtuesin e mjetit, e liron nga qelia