S’ka më dyshime! Ja kush është e eleminuara e radhës mes Kiarës dhe Oltës

S’ka më dyshime! Ja kush është e eleminuara e radhës mes Kiarës dhe Oltës

Momenti i largimi të Kiara Tito

Olta Gixhari ka arritur të fitojë nominimin kokë më kokë me Kiara Titon. Publiku vendosi që nga shtëpia e Big Brother VIP të largohet moderatorja.

Kështu Kiara do të renditet në mes të banorëve që lënë shtëpinë. Kishte shumë pikëpyetje se cila prej tyre do të linte shtëpinë pasi Olta ka bërë përplasje të forta ndërsa për Kiarën po luftonte fort Luizi që ta mbante brenda.

Madje kishte edhe paralajmërime se do të linte shtëpinë së bashku me Kiarën. Ai zgjodhi të mos e bëjë ndërsa moderatorja nga studio i kërkoi që ta çonte lojën deri në fund.

"Luiz, qëndro i fortë. Mua këtu jashtë më ke, do të të mbështes deri në fund. Nuk dua për asnjë moment të humbasësh. Çoje deri në fund dhe bëje këtë për ty e për ne të dy", tha Kiara.

Luizi u prek nga fjalët e saj dhe u përlot. Mesa duket do vijojë misionin që ka nisur pasi nuk e ka përmendur më largimin nga shtëpia.

B.K.//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Kjara: 26/03/2023 08:20

    Ai esht nje mashtrues! ç'far te dali ai nga gjith ai rrugtim qe ka bo.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Policia e Kosovës konfiskon arsenal armësh në veri! Dyshime se janë të pjesëtarëve të sulmit në Banjskës (FOTO)

Policia e Kosovës konfiskon arsenal armësh në veri! Dyshime se janë të pjesëtarëve të sulmit në Banjskës (FOTO)