Skedina e Botërorit +/Opinionistët e Report Tv gjejnë fituesit

Emisioni Boterori + në Report Tv

Të ftuarit e “Botërorit +”  në Report Tv për ditën e sotme Shpati Kolgega, Andrea Marko dhe Eduard Prodani si edhe dy moderatorët Andi Kapxhiu dhe Valbona Mhilli nga parashikimet e dhëna për ndeshjen Peru-Danimarkë ka goditur në shenjë Prodani, Valbona dhe Andi.

Ndërsa në ndeshjen e dytë Kroaci-Nigeri, Andrea, Prodani, Shpati dhe Andi gjeten fitoren e Kroacisë.


(Skedina e Botërori +)

a.de.//Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Arditi: 17/06/2018 09:06

    Po macja Sashenka qe parashikoi ndeshjen e pare sikur nuk po ndihet mos i ka ndodhur gje?

    Përgjigju