Skedina e Botërorit +/Opinionistët e Report Tv gjejnë fituesit

Emisioni Boterori + në Report Tv

Të ftuarit e “Botërorit +”  në Report Tv për ditën e sotme Shpati Kolgega, Andrea Marko dhe Eduard Prodani si edhe dy moderatorët Andi Kapxhiu dhe Valbona Mhilli nga parashikimet e dhëna për ndeshjen Peru-Danimarkë ka goditur në shenjë Prodani, Valbona dhe Andi.

Ndërsa në ndeshjen e dytë Kroaci-Nigeri, Andrea, Prodani, Shpati dhe Andi gjeten fitoren e Kroacisë.


(Skedina e Botërori +)

//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    7 dite para zgjedhjeve, a ju janë ofruar para ose favore në këmbim të votës?

Komento

Komente

  • Arditi: 17/06/2018 09:06

    Po macja Sashenka qe parashikoi ndeshjen e pare sikur nuk po ndihet mos i ka ndodhur gje?

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

’Pa Gjurmë’/ Zhdukja e Bleona Matës reagon nëna e Begzim Isës: Vajzën nuk e rrëmbeu im bir, por gjejeni…