Skedina e “Botërori +”, parashikime të ndryshme për 2 ndeshjet e sotme

Skedina e “Botërori +”, parashikime të ndryshme për 2 ndeshjet e sotme

Emisioni Botërori + në Report Tv

 

Në fund të emisionit “Botëori +” në Report Tv është vënë skedina e ditës, ku sot janë parashikuar dy ndeshjet e para të fazës 1/8 finale, Francë-Argjentinë dhe Uruguaj-Portugali.

Në sfidën e parë ka pasur mendime të ndryshme, ndërsa thuajse unison kanë qenë për barazim në ndeshjen e dytë, me parashikimin që më pas kualifikohet Portugalia.

(Skedina e Botërori +)

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Policia amerikane zbulon autorin e vrasjes së reperit Tupac! Legjenda e hip-hopit u ekzekutua në moshën 25-vjeçare në Las Vegas

Policia amerikane zbulon autorin e vrasjes së reperit Tupac! Legjenda e hip-hopit u ekzekutua në moshën 25-vjeçare në Las Vegas