Skedina e ditës, “Botërori +” i jep vendin e tretë Belgjikës…

Emisioni Botërori + në Report Tv

Në fund të emisionit “Botërori +” në Report Tv është vënë skedina e ditës për ndeshjen Belgjikë-Angli, e vlefshme për vendin e tretë të Kupës së Botës “Rusi 2018”.

Përjashto Eduard Prodanit, që e kanë vënë barazim dhe në fund fiton Anglia, të tjerët kanë parashikuar fitoren e Belgjikës dhe si pasojë zënien e vendit të tretë në Rusi.

  • Sondazhi i ditës:

    COVID-19/ A keni arritur të bëni aplikimin për të marrë leje për dalje nga shtëpia?

Komento