Skedina në “Botërori +”, a do të ketë edhe Trejsi Sejdini fatin e fillestares?!

Skedina në “Botërori +”, a do të ketë edhe Trejsi Sejdini fatin e fillestares?!

Emisioni Botërori +

Ashtu si çdo ditë në emisionin “Botërori +” në Report Tv, edhe sot është plotësuar skedina e ndeshjeve të sotme. Edhe sot skedinën e ka plotësuar e ftuara e ditës, ku Trejsi Sejdini, Miss Universi 2018, ka qenë e vendosur në ndeshjet që ka parashikuar.

Të gjithë të ftuarit kanë qenë në një mendje, teksa kanë parashikuar fitoren e Portugalisë ndaj Marokut, Uruguajit ndaj Arabisë Saudite dhe Spanjës ndaj Iranit. Spikat parashikimi i modeles Sejdini, që ka vënë rezultat në “kokë”: Fiton Spanja 2-1. Dje modelja Ada Deda e gjeti rezultatin e saktë të ndeshjes Kolumbi-Japoni, 1-2…

(Skedina e Botërori+)

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Besiktas i 'tregon derën' Ernest Muçit: Kemi gjetur zëvendësuesin

Besiktas i 'tregon derën' Ernest Muçit: Kemi gjetur zëvendësuesin