Skedina në “Botërori +”, a do të ketë edhe Trejsi Sejdini fatin e fillestares?!

Emisioni Botërori +

Ashtu si çdo ditë në emisionin “Botërori +” në Report Tv, edhe sot është plotësuar skedina e ndeshjeve të sotme. Edhe sot skedinën e ka plotësuar e ftuara e ditës, ku Trejsi Sejdini, Miss Universi 2018, ka qenë e vendosur në ndeshjet që ka parashikuar.

Të gjithë të ftuarit kanë qenë në një mendje, teksa kanë parashikuar fitoren e Portugalisë ndaj Marokut, Uruguajit ndaj Arabisë Saudite dhe Spanjës ndaj Iranit. Spikat parashikimi i modeles Sejdini, që ka vënë rezultat në “kokë”: Fiton Spanja 2-1. Dje modelja Ada Deda e gjeti rezultatin e saktë të ndeshjes Kolumbi-Japoni, 1-2…

(Skedina e Botërori+)

 

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hapet transporti publik e ai ndërqytetas?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Goxhaj: Zjarri në një banesë në Tiranë s'paraqet rrezikshmëri tek banesat e tjera, shkallët e emergjencës të domosdoshme në institucionet arsimore