Skedina në “Botërori +”, Egjipti dhe Spanja bashkon të ftuarit

Skedina në “Botërori +”, Egjipti dhe Spanja bashkon të ftuarit

Emisioni Botërori + në Report Tv

Si çdo ditë në emisionin “Botërori +” në Report Tv, është vënë skedina e ditës, me ndryshimin që sot janë parashikuar 4 ndeshje, aq sa luhen sot.
Spikat që të ftuarit ishin unison sa i takon fitores së Egjiptit dhe Spanjës, por edhe Portugalinë thuajse të gjithë pohuan që fiton.
Parashikimet janë ndarë vetëm te sfida Uruguaj-Rusi, ku ka pasur mendime të ndryshme.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Sky Shield: Mbrojtje ajrore për Europën

Sky Shield: Mbrojtje ajrore për Europën