Skedina në “Botërori +”, i ftuari surprizon me parashikimet

Skedina në “Botërori +”, i ftuari surprizon me parashikimet

Emisioni Botërori + në Report Tv

Si çdo ditë në emisionin “Botërori +” në Report Tv, është vënë skedina e ditës, ku ka spikatur mendimi i të ftuarit Roland Bejko, që ka vënë barazimin e Spanjës dhe kualifikimin e Danimarkës, madje duke parashikuar rezultatin e saktë 1-2.

Skedina e Botërori +

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’