Skedina në “Botërori +”, parashikohet fitorja e Anglisë, Rusi-Kroaci ndan mendimet

Andrea Marko dhe Zana Berisha në emisionin Botërori +

Si çdo ditë në emisionin “Botërori +” në Report Tv, është vënë skedina, ku janë parashikuar dy ndeshjet e fundit çerekfinale. Përveç Eduard Prodanit, që ka parashikuar barazim, të tjerët kanë dhënë mendimin se fiton Anglia ndaj Suedisë.

Ndërsa ndeshja tjetër Rusi-Kroaci ka ndarë mendimet, nga dy “1” dhe nga dy “2”, ndërsa ka pasur edhe një parashikim “gol-gol”.

(Skedina e Botërori+)

  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket i drejtë ndëshkimi deri edhe me burg për shkelësit e rregullave gjatë emergjencës së koronavirusit?

Komento