Skedina në “Botërori +”, parashikohet fitorja e Anglisë, Rusi-Kroaci ndan mendimet

Skedina në “Botërori +”, parashikohet fitorja e Anglisë, Rusi-Kroaci ndan mendimet

Andrea Marko dhe Zana Berisha në emisionin Botërori +

Si çdo ditë në emisionin “Botërori +” në Report Tv, është vënë skedina, ku janë parashikuar dy ndeshjet e fundit çerekfinale. Përveç Eduard Prodanit, që ka parashikuar barazim, të tjerët kanë dhënë mendimin se fiton Anglia ndaj Suedisë.

Ndërsa ndeshja tjetër Rusi-Kroaci ka ndarë mendimet, nga dy “1” dhe nga dy “2”, ndërsa ka pasur edhe një parashikim “gol-gol”.

(Skedina e Botërori+)

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Kurti për heqjen e vizave për serbët: E padrejtë dhe dekurajuese për integrimin e tyre

Kurti për heqjen e vizave për serbët: E padrejtë dhe dekurajuese për integrimin e tyre