Skedina në Botërori +/ Shpati Kolgega gjen rezultatin për ndeshjen Argjentinë-Islandë

Shpati Kolgega

Shpati Kolgega Zv.ministri i Arsimit, Sporteve dhe Rinisë,i ftuar sot në emisionin Botërori+ ka parashikuar rezultatin Argjentinë-Islandë.

Sipas tij ndeshja do të përfundonte me një barazim pasi është shprehur se është skeptik për skuadrën e Argjentinës.

(Skedina e Botërori +)

  • Sondazhi i ditës:

    7 dite para zgjedhjeve, a ju janë ofruar para ose favore në këmbim të votës?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

’Pa Gjurmë’/ Zhdukja e Bleona Matës reagon nëna e Begzim Isës: Vajzën nuk e rrëmbeu im bir, por gjejeni…