POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Socialistët dërgojnë Majkon në homazhet për Azem Hajdarin, mungon figura e rëndësishme e Partisë Demokratike (Foto)

Pandeli Majko duke takuar Berishën në ceremoninë përkujtimore për 20-vjetorin e vrasjes së Azem Hajdarit

Sot u zhvillua ceremonia e homazheve për 20-vjetorin e vrasjes së deputetit demokrat, Azem Hajdari. Figura të rëndësishme të politikës, Partisë Demokratike, dhe demokracisë shqiptare kanë marrë pjesë sot në këtë ceremoni.

Ka spikatur mungesa e ish-kryetares së Parlamentit, Jozefina Topalli, njëherazi një nga figurat më të rëndësishme të Partisë Demokratike. Socialistët janë “përfaqësuar” në këtë ceremoni me ministrin e Diasporës, Pandeli Majko.

Komento

Komente

  • Ilir: 12/09/2018 20:08

    Azemi hero...! Ka rrahur ca socialiste dhe I ka lene per te Vdekur me cakejte e tij! Ka mbushur ca kuti me vota, se vota e popullit ishte pa rendesi! E ka perdorur baca Sale dhe ne fund e flaku!

    Përgjigju
  • Tata: 12/09/2018 16:27

    MAJKO KA MESUAR SI KIU FIU .AS PESHK AS MISH .ZE DERI DJE I BESUAR POR KA FILLU DHE KY TE MARRE ERE NEPER KAZANE .

    Përgjigju